| Irina_9101 a întrebat:

Auziti, dar chestia aia de pe Facebook care zica ca dai click pe un link si iti poti vedea vizitatorii este adevarata? Sau doar asa de smecherie si sa dai like sau nu stiu ce. Funda

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu poți vedea numărul de vizitatori și nici cine ți-a vizitat profilul.
Toate astea-s prostii.
Baftă!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista nicio posibilitate la momentul actual de a vedea cine ti a vizitat pagina

| c0ton a răspuns:

E o pacaleala ca sa le dai like

| kzd a răspuns:

E o prostie, la unele iti cer si parola si asa au acces la contul tau.