| Monyyyyy a întrebat:

Având in vedere ca is primul an la facultate și stau in camin, vor rade ceilalți dacă mi-am pus in 2 plase mari perne și lenjerie de pat? Si inca câteva lucruri. Haine am pus in troler etc.Dar lucrurile nu încap

Răspuns Câştigător
| aksynaievoluoy a răspuns:

Stai liniștit nu va râde nimeni de tine toți Cam așa facem și de fiecare dată studenții de la facultate când vin din vacanțe de la părinți vin cu plase și cu pachete de mâncare nu o să râdă nimeni de plasele tale stai chill

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil vor rade cand vor vedea ca scrii cu is in loc de sunt.

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns (pentru darrio2007):

"is" e regionalism, daca nu stiai

| darrio2007 a răspuns (pentru Tataru_Ionut_2001):

Stiam asta dar unii il mai folosesc si de lene.