| cristianorudi7 a întrebat:

Avem la skl nici nu stiu km sa ii spun, deci se numezste secret santa, noi am tras biletele si pe cine avem pe bilet aluia/aleia trebuie sa ii dam cadou. si pe biletul meu este un coleg. el a zis ca ar vrea ceva pentru casa de la tara pe care si-o construieste. ceva sugestii(cam 30 de lei) fundaaaaaaaaaaaaa

2 răspunsuri:
| anDa a răspuns:

Un tablou, sau un set de pahara cu tema de craciun, un et de luminite care sa si-l puna pe casa thinking, un catel laughing
Succes!

| smilewithme a răspuns:

Si noi am facut asa la scoala... da`i ceva simbolic...ca doar nu ii cumperi frigider de acumlaughing ceva micut dar cu semnificatie marebig grin
succes