| LoveIsBlindness a întrebat:

Aveti ask.fm? Dati-mi exemple de intrebari normale si perverse devil pentru ask.fm laughing) Funda celor mai amuzante big grin

Răspuns Câştigător
| Cosmina6622 a răspuns:

Intrebari normale:ce varsta ai? mai ai alt nume? ai vreo pisica/vreun caine? iti place? ex:iti place ciocolata/un anume oras/tara/cantaret? intrebari fara sens/perverse:te dai cu crema pe fund? cat de des te speli pe cap? as vrea sa fiu macaroana talaughing.ma accepti in viata ta? laughing ma rog.sunt multe...

3 răspunsuri:
| Cosmina6622 a răspuns:

Intrebari normale:Iti plac cainii/pisicile? ai animal de companie? ce culoare au ochii tai? iti plac tatuajele? etc.Intrebari ciudate/fara sens/perverse:ma lasi sa ti mananc macaroana?laughing mooor. ma lasi sa intru in viata ta?laughing lasa ma sa te pup unde vrei tu. laughing