| Ella_1621 a întrebat:

Aveti cumva id-ul lui Tutu Adrian care a cantat la romanii au talent "e evident ca romanii au talent"? plzzz help. fudabig grin

22 răspunsuri:
| Shake a răspuns:

Cati obsedati exista pe site-ul asta? Mai, eu inteleg ca e dragut si canta bine.dar de cand a aparut la tv vad numai intrebari in care il includ pe Adrian.Doamne straight facestraight face

| Ella_1621 explică:

Si eu mai stiu ca acest site este dedicat celor ce vor sa afle anumite informatii si pot fi ajutati de cei ce au cont sau poate nuwinking.nu sa le critice informatiile pe care doresc a le afla...pentru ca nu e problema nimanui in ceea ce vrea sa afle unul sau altul...si cred ca si tu profiti de intrebarile noastre pentru a afla ceva ce te poate interesa si pe tinewinking.si nu vreau sa facem chat aicibig grin

| Ella_1621 explică:

Hei tu pulisor.ciudat nume da nu comentez. spre stiinta ta eu una auzisem de muzica pe care o canta el doar ca nu stiam ca il cheama tutu adrian si alte chestii.il stiam de lil shean si atat.nu e kzul meu sa fiu ca voi sa sar dupa unu si dupa altu ca daca ati auzi si de restul gen syxov, bullet, el nino si multi altii cred ca ar fi TPU plin cu intrebari despre el.dar cum nu au aparut la tv nu stie nimeni de eiwinking.dar in fine.si restul care comentati pe aici.man,eu nu vroiam idul lui ca sa vb cu el gen hai sa ne combinam si altele, ci pur si simplu vroiam sa vb cu el pentru a-mi oferi sfaturi dar si eu luiwinking. ceao ceao

| Britney13 a răspuns:

El nu are id. El e sarac nu are posibilitati financiare deci prin uramare nu are id.

| Ghost_2224 a răspuns:

Tutu_ady92 happy asta este.

| pulisor a răspuns:

Nu mai mintiti.toti astia care zic ca au idul sunt.*******.Si practic inainte sa fie la TV nu il bagati in seama niciaia care stau pe langa el da acu toti prosti. daca il aveti pastrativil.

| Kitty2095 a răspuns:

Da...unii zc ca nu are calculator are idul lui este tutu_adrian14 sigur asta e iti da si webul
baga-l si o sa ai noroc pentru ca asta e

| Cătălinaa12 a răspuns:

Nu il am pe al lui. ci pe al prietenului lui cel mai bun. care era cu el la preselectii. E 100% sigur ca e real. da add la id-ul meu si ti-l dau. : m0rena_125

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! ID-ul lui il gasesti in unul dintre videouri-le sale de pe youtube (la "Description").

ID-ul sau este GARANTAT b.boy_shean. Daca nu ma crezi, uita-te cu ochii tai.

http://www.youtube.com/watch?v=Teqx5h7Oauk&feature=channel_video_title

Apesi pe "Show More", de sub video ca sa vezi mai multe detalii.

Bafta :D

| Edward121 a răspuns:

shean_loves_denisa asta e realul idbig grin

| Edward121 a răspuns:

shean_loves_denisa

| danadrian26 a răspuns:

Tutu_adrian12 sigur

| LoVePiNk1998 a răspuns:

Wow eu am comnplet alt id ...ma rog...

| Ionut98ify a răspuns:

Pe care l-a spus eduard este, si daca v-ati uitat pe facebook starea lui civila este ca el este logodit asa ca are.big grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| mela_9584 a răspuns:

L.S production un studio din focsani unde poti inregistra piese la PRETURI PENTRU TOATA LUMEA (hip hop, r&b, house etc) pentru informatii adauga id b.boy_shean
scuze daca nu iti dai seama acel id este al unui prieten
care inregistreaza asu remixeaza muzica credlaughing ORICUM AL LUI NU ESTE

| Alexabi19 a răspuns:

Adrian_tutu.official

| Vlad_8362 a răspuns:

Ma gandesc ca n-are id de mess... altfel lar fi bagat in lista o gramada.

| scumpika97 a răspuns (pentru Vlad_8362):

ID lui adrian este little shean e logi il gasesti si pe youtube.

| anonim_3760 a răspuns:

Id-u lui este tutu_adrian12 va poate da si web

| Robertinho_9211 a răspuns:

Taceti draq ca nu are id ca nu are el saracu nu are parinti si sta sa va bage pe voi 10000 in lista lasati'ne cu vrajelile hai ciao numai incercati ca oricum b.boy_shean nu mg idu

| elena_6489 a răspuns:

Id lui nu este nici unul de acolo eu sunt cea mai buna prietena a lui el nu are pc...el nu este la fel de norocos ca noi...noi avem tot ce ne dorim si nu le respectam intimitatea el nu are pc

| claudisa a răspuns:

B.boy_shean este id lui crede-ma