| anonim_4396 a întrebat:

Aveti emotii cand ii vedeti pe profesorii vostri?

Răspuns Câştigător
| Alexiiis3 a răspuns:

De obicei da, dar depinde in ce sens blushing. te poti emotiona pentru. ca stii ca ai facut "prostii" la scl laughing) sau te poti emotiona daca acei profi sunt simpatici blushing. deci depinde ce fel de emotionare blushing!

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Si inca cum...
http://2.bp.blogspot.com/......-class.jpg

| federerdinamo a răspuns:

Nu. Pe mine de cele mai multe ori cand ii vad si se uita la mine ma bufneste rasullaughing:d

| Holocaust a răspuns:

HELL NO!
Emoţii? Ce's alea? Eu am nervi,şi la propriu, şi la figurat, dar depinde şi de profesor.La majoritatea, la ore, se instalează starea de somnolenţă şi plictiseală continuă.

| Georgianaaaaa a răspuns:

Aveam cand eram mai mica.Acum in a12-a nu ii mai vede nimeni ca o amenintare daca iti vezi de treaba si interesul tau ca elev si viitor student.Sarbatori fericite!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea la cat de inapoiati sunt profesorii mei si nu ma cunosc cand ii vad pe strada laughing