| anonima1799 a întrebat:

Aveti emotii pentru evaluarea nationala de maine de la mate? Eu da. Credeti ca va fi greu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că va fi ceva mai ușor decât la simulare. Cred că la simulare se dă un pic mai greu pentru a pune elevii pe treabă.

Eu zic să te aștepți la o notă apropiată cu media ta la matematică din cei 4 ani. Poate cu ceva mai mică, dacă profesorul v-a obișnuit cu note mari.

Oricum, notele contează destul de puțin... În schimb, clasamentul. Dar și acesta va fi aproximativ la fel cu cel cu care ești obișnuită în cei 4 ani. Deci... nu-ți fă stres. happy

Dacă ai fost premiantă, va fi cât se poate de bine. happy

6 răspunsuri:
| тєqυιℓα a răspuns:

Nu.Am dat anul trecutlaughingBafta

| fuzzer a răspuns:

Da o să fie greu.O să vină ăia cu drujbe pe voi. O să fie haos.

Calmează-te, că nu e sfarsit de lume, ușor drăguțo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut dreptate? big grin

| anonima1799 explică (pentru anonim_4396):

Foarte mare dreptate laughing am luat 10 la mate si 9, 96 la romana

| Carmen100 a răspuns:

Daca ai invatat bine nu va fi nimic greu. Gandeste'te ca un test simplu pe care il vei trece. Succeswinking

| mihii a răspuns:

Si eu il dau :s nu te stresa prea mult nu are cum sa ne dea mai greu decat la olimpici(care te asigur a fost foarte simplu!)
Succes!