| Bunny a întrebat:

Aveti idee cat costa un tratament de albire al dintilor? sau un tratament cu laser pentru vergeturi?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai pentru albirea dintilor un tratament difera de la o clinica la alta dar preturile variaza intre 200 300 lei pe arcada, deci 6 7 chiar 800 lei pentru tratamentul general. Dar atentie, nu este recomandata albirea dintilor, tratamentul respectiv daca ai sub 16 ani.Tratamentul cu laser pentru vergeturi depinde si aici de multe, profunzimea si tipul leziunilor.Tratamentul este unul costisitor si aici vorbim de mii de euro pentru inlaturarea completa. Dar exista creme pentru atenuarea vereturilor si nu sunt atat de scumpe.bafta!