| Geo_1929 a întrebat:

Aveti idee ce discurs as putea sa-i scriu doamnei profesoare de geografie? ( Sunt la final de clasa a - VIII-a si trebuie sa facem fiecare elev cate un discurs pentru o profesoara, iar mie mi s-a nimerit sa-i fac doamnei de geografie )
Va rog frumos sa ma ajutati, pentru cel mai bun discurs dau funda!
Sa mentionez, discursul as vrea sa fie poate legat si de geografie, adica ceva de genu : Pentru noi acesti ani impreuna cu dvs. au fost ca o harta muta... etc.etc...
Si va multumesc celor care ma vor ajuta!
Cat mai repede scrieti-mi daca se poate

2 răspunsuri:
| Geo_1929 explică:

Va roooooooooooooooooooog mult ajutati-ma!

| maduuu9 a răspuns:

Hmm..nu stiuu..incearca ceva..creeativ..sa o fascineze pe ea.Tuu o cunosti cel mai bine.:p ..Asta depinde de tine. happy