| Gabitzzza a întrebat:

Aveti idee de ce nu imi mai apare chatul de pe facebook de cateva zile acolo in stanga? Precizez ca este conectat, sunt online, in dreapta jos apare, dar in stanga, nu. Am ca motor de cautare google chrome

Răspuns Câştigător
| maly00 a răspuns:

S-a schimbat facebookul... si depinde de cati prieteni ai online, dar mie nu mi-a mai aparut de cand s-a schimbat. poate si asta a fost o modificare. Si eu am Google Chrome, deci asta ar fi singura explicatie.

| Gabitzzza explică (pentru maly00):

Da, dar daca intru pe alt cont apare tot de pe acest pc

| maly00 a răspuns (pentru Gabitzzza):

Nu stiu...