| TeenWerewolve a întrebat:

Aveti lentile de contact?

7 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Nu.dar asi dori. fara dioptrii, doar ca sa pot avea ochi albastri

| adelutza29 a răspuns:

Eu nu dar are fratele meu si stiu totul despre ele ca eu i le pun si i le scot.

| Stefania3001 a răspuns:

Nu,dar am auzit ca nu sunt foarte bune, e adevarat ca fata de ochelari ele nu se vad, dar te sfatuiesc sa porti mai bine ochelari.alegeti unii care sa te reprezintewinking

| Irynushca a răspuns:

Nu.si nici tu sa nu folosesti sau sa mai folosesti, o sa-ti strici vederea

| xXLipHeartSweetieDudeXx a răspuns:

Mamăăă...esti werewolf tare ai id de mess?

| Bula001 a răspuns:

Da...sunt mult mai folositoare decat ochelarii.iti ofera o arie vizuala mult mai mare plus ca nu sunt asa de greu de ingrijit si nu necesita asa multa grija ca si la ochelati, totusi este dupa spusele multora putin daunator pentru ochi, eu le port pentru ca joc tenis de perofrmanta si nu imi asum riscul sa imi sparg ochelarii!
Sper ca ti-am fost de folos.

| Bula001 a răspuns:

Da