| anonim_4396 a întrebat:

Aveti un hobby, acasa, vorbesc, nu altundeva, cu care va mai indeletniciti pe perioada vacantei?

4 răspunsuri:
| Contrast a răspuns:

Daaaa! As gati si prajituri tot timpul...numai ca nu-i cine sa manance atat, cred ca si prietenii prietenilor mi i-am saturat de prajituri! laughing

| arysa a răspuns:

In afara de ascultat muzica, uitat la seriale, desenez dupa mopdele luate dupa net si imi fac teste online.

| Daria a răspuns:

Eu desenez, ma uit la filme, dansez, cant, fac fitness, compun povesti/poezii, ma joc cu surioara mea...

| Biby a răspuns:

Nu prea am. Poate doar sa ma uit la televizor si sa stau toata ziua la calculator.
Cateodata mai fac si sport.
Pa-pa!
Biby(SellGomez)