| blondadeladrept a întrebat:

Azi am fost la prietenul meu, nu am facut nimic [eu sunt si virgina], doar s a pus putin peste mine[imbracat] si ne am sarutat, cand am ajuns acasa, am observat un lichid roz pe chlioti, zilele astea trebuie sa mi vina si menstruatia, ce poate fi?

2 răspunsuri:
| MeLLa_2137 a răspuns:

Buna!
Probabil o sa iti vina menstruatia, daca ai zis ca trebuie sa iti vina.
Nu cred ca e ceva grav thinking

| Pitic a răspuns:

Poi cand v-ati sarutat te-ai excitat, ti-a placut de aceea ai eliminat aceea substanta. Ni se intampla tuturor chiar si baietilor.
Nu e nimic rau.