| anonim_4396 a întrebat:

Azi am jignit pe cineva direct, eu nu prea o fac de obicei dar mi-am ieșit din minți. Mi-am cerut iertare, dar nu știu dacă m-a iertat. Țin sa precizez ca nu eram prieteni.

2 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Cred ca acea reactie sigur a venit de la ceva din partea persoanei care tocmai i-ai adresat jignirea. In cazul asta, amandoi ati gresit. Tu pentru ca ai reactionat asa, dar si ea pentru ca a inceput. Acea persoana trebuie sa se gandeasca ca daca nu facea acel ceva, nici tu nu o jigneai.

Răspuns utilizator avertizat