| artista96 a întrebat:

Azi cand am vrut sa intru pe facebook nu am putut si zicea ca contul meu este suspendat si scria asa:::
Activitate suspecte a fost detectat în contul dvs. Facebook şi a fost temporar suspendată ca o măsură de securitate. Este posibil ca contul dvs. a fost compromise ca urmare de la intrarea parolei pe un site conceput pentru a arata ca Facebook. Acest tip de atac este cunoscut sub numele de phishing... ce inseamna asta?sadsadsad o sa mai pot intra pe acest cont a meu sau va trebui sa imi fac altul? si dc mi-a scris asa? sadsadsad

1 răspuns:
| lizy12iul a răspuns:

Da dar trebuie sa iti schimbi parola, credhappy