| NoAntidote a întrebat:

crying Azi dimineata am deschis mess`ul! Nimicstraight face A aparut chestia cu "trouble...thinking"! asa! Am intrat pe alt id! A mers! am iesit repede si am vrut sa intru din nou pe id meu! de atunci nu mai merge nici unu nici altu`! am incercat sa schimb parola! am completat toate datele! si la sfarsit.imi da ceva"parola nu poate fi schimbata online" sau ceva de genu`!straight face l`am dezinstalat si reinstalat de 2 ori! angry ce poate fi?

6 răspunsuri:
| MyChemicalRomance a răspuns:

La fel am patit si eu. am instalat yahoo messenger 11 dupa aia, si acum imi merge.eu de obicei intram pe invisible, si am incercat sa intru direct online si asa am reusit

| MyChemicalRomance a răspuns:

La fel am patit si eu. am instalat yahoo messenger 11 dupa aia, si acum imi merge.eu de obicei intram pe invisible, si am incercat sa intru direct online si asa am reusit. succes

| MyChemicalRomance a răspuns:

La fel am patit si eu. am instalat yahoo messenger 11 dupa aia, si acum imi merge.eu de obicei intram pe invisible, si am incercat sa intru direct online si asa am reusit.

| hehehe a răspuns:

Ori internetul, ori din cauza mess`ului care din cate observ cedeaza.
Instaleaza o versiune mai noua big grin

| eoooo a răspuns:

Din cauza internetului.si mie mi se intampla... daca nu e nici aceasta poate sa iti fie si windowsuu gata din cate am inteles de la o prietena

| Medeea_3616 a răspuns:

Instaleaza alta versiune: 9 de exemplubig grin
sau daca ai 9, instaleaza 10... big grin
si daca ai 10 instaleaza 9:-sbig grin
Sper sa-ti fie de folos:X
Pwp:X