| MetalRocker a întrebat:

Azi dimineata mi s-a taiat o parte din deget nu glumesc! Nici nu mai spun cat m-a durut! Si acu ma doare! Cand m-am aplecat sa iau o hartie de pe jos mi-a cazut un cutit pe degetcryingCe sa fac ca sa nu ma mai doara? scuze pentru categorie

3 răspunsuri:
| Alexandrina95 a răspuns:

Primul lucru care trebuia sa-l faci este sa te adresezi medicului, el o sa spuna ce sa faciwinking fii mai atenta cu cutitul

| HeeYeon a răspuns:

Du-te la doctor, poate iti da ceva pentru durere! Adica nu poate sigur happy

| MetalRocker explică:

Multumesc pentru sfaturi! Dar vreau sa lamuresc un lucru pentru totdeauna! Nu sunt fata! Sunt baiat ce dracu? Scuze daca v-am jignit!happy