| MylaSorana a întrebat:

Azi era in baie si ma epilam si sor mea mai mare a intrat si m a vazut dezbracata. M am simtit super naspa ca de un an nu m a mai vazut decat in chiloti si sutien. Voua va e rusine sa va dezbracati in fata surorilor sau mamelor?

18 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Nah,e normal sa te vada, in plus, daca a vazut ceva ce nu a mai vazut niciodata... Eu iti dau 1 leu laughing. Lasand gluma deoparte.Nu ai de ce sa te feresti.Eu nu ma feresc de tata laughing

greece12
| greece12 a răspuns:

Nu,nu mi-e rusine, dar nici nu caut s-o fac intentionat.
Daca, insa, se intampla, nu fac caz de asta!

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Eu nu am sora, deci nu stiu cum e.
De mama nu imi e rusine, pana la urma de ce mi-ar fi. Si daca as avea o sora, suntem din aceeasi familie, avem cel mai probabil corpuri similare, nu e ca si cum te-ar vedea un frate.
Iti dai seama ca nu ma dezbrac asa in fata mamei, dar daca se intampla sa ma vada, asta e.

| RAY a răspuns:

Daca eram fata nu aveam de ce sa imi fie rusine

| neutrino a răspuns:

Mie da, dar tie nu ar trebui. Asta insa nu inseamna ca poti defila prin casa oricum si oricand!

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu,e firesc sunteti fete
Dar ar ideal ca pe viitor sa inchizi usa... putea sa fi tatal tau sau un frate.Sa vezi atunci situatie naspa.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Si daca ar fi taica-su ce situatie naspa? Am tot sters-o pe asta mica la c*r de m-am saturat cand era prunc. Ce, dupa ce ajunge in adolescenta ii pica ceva daca o vad goala? A nu se intelege pe dos - accidental.

| Mussette a răspuns:

Mie nu si am o sora mai mica. big grin
Gandeste-te ca atunci cand te duci la plaja sau la vreun consult medical te dezbraci.
In plus sunteti fete...ce poate fi asa diferit intre voi.
Presupun ca n-ai 18 ani...sa vezi cand vei ajunge la facultate si vei sta la camin, va trebui sa scapi putin de rusine in fata colegelor. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai, stau in chiloti si-n peptu' gol in fata lu' sora-mea sau a lu' mama, dar sa defilez in zdranga goala, ntz, parca nici eu n-am atat tupeu.

P.S. Ori tu erai in baie cu usa deschisa sau cu usa inchisa si becu' stins, ori sora-ta e o mare nesimtita. Cum **** sa intre peste tine-n baie?

| NameHarris a răspuns:

In fata surori dawinking dar in afata prietinilor ''masculin'' nuhappy si nici in fata fartelui cu tot ca este mai marewinking

| Waffen18 a răspuns:

Daca sunteti fete nu ar trebui

| Christinnnee123 a răspuns:

Mie nu. Funda?

| sbego a răspuns:

Nu are de ce...nu te stresa ..nici nu baga in seama laughing

| HarperDevil a răspuns:

La 14 ani ar trebui sa iti fie rusine sa stai goala si in fata prietenelor...dar nu cred ca asta e genul de intrebare care isi are locul pe acest gen de site big grin

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru HarperDevil):

De ce AR TREBUI SA II FIE RUSINE? Uite de aia sintem o natie de incuiati ramasi in evul mediu! Nu zic sa umblam in fundul gol prin casa in familie, dar mizeria asta cu vai ce rusine e sa fii gol/goala... mai evoluati, oameni buni!
On-topic: nu are de ce sa iti fie rusine de sora ta.