| maxim341 a întrebat:

Azi mi-am cumparat un sistem audio Logitech de la Altex insa am observat ca dintre cele doua iesiri(locurile in care inrea mufele la boxe de pe subwoofer ) una nu functioneaza, ce as putea face? (am doua boxe si nu pot conecta decat una )sa leg boxele intre ele?(si daca fac asta sunetul ramane de aceeasi calitate?)daca aveti o solutie rapida in afara de garantie va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| TheRealDaniel a răspuns:

Abia le-ai cumparat, du-te si spune-le sa ti-l repare, sa vada ce are... daca faci tu improvizatii acasa s-ar putea mai rau sa-i faci... Mult noroc.

1 răspuns:
| Catalinhhh a răspuns:

Nu încerca să le repari pentru că riști să le strici mai rău sau să le repari doar "pe moment", provizoriu! Du-te înapoi cu ele sunt nevoiți să îți dea altele sau bani înapoi.
Bănuiesc că ai garanție...