| anonim_4396 a întrebat:

Azu la scoala am luat un 4 la teza la mate si nu stiu cum sa le spun parintilor mei in ultima vreme le-am facut numai probleme adica m-am combinat ca un baiat de la liceu care mai era si rrom da eu nu stiam si m-am certat cu una la scoala si lo chemat directoru pe tata la scoala da nu a venit i-am dat nr de tel la un baiat si mama mi-a spus clar sa nu il dau. Ce sa fac ca ma cearta poate imi da si vreo 2 palme cum sa le spun?

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Adevarul doare, dar este cel mai eficient.Mai bine ii spui calma ca ai luat 4 si iti pare rau ca nu ai putut lua mai mult, dar ca te salveaza notele din oral. Poate mama ta va fi suparata pe moment, dar dupa iti va aprecia sinceritatea si increderea.Stii cum se spune: greseala recunoscuta este pe jumatate iertata happy. Succes:*!

| Linda a răspuns:

Si parerea mea, spune-le, ce va fi va fi. Dar mai bine tine- te de scoala, fii amica buna cu fetele, si lasa prieteniile la 17, 18 ani. Nu-ti irosi viata, timpul pe lucruri care te franeaza acum.

| alexandraaaaa a răspuns:

Fa cum a zis sol. te vor certa, e indispesabil, dar e vina ta in totalitate, bine. daca esti smechera si le spui asa:imi pare rau, o sa va doara urechile, dar am luat 4 in teza la matematica.va rog, faceti ce vreti urlATI LA MINE, DAR VREAU SA STIU CA NU SUNTETI SUPARATIwinking

| alexandraaaaa a răspuns:

Fa cum a zis sol.te vor certa,e indispesabil,dar e vina ta in totalitate,bine.daca esti smechera si le spui asa:imi pare rau,o sa va doara urechile,dar am luat 4 in teza la matematica.va rog,faceti ce vreti urlATI LA MINE,DAR VREAU SA STIU CA NU SUNTETI SUPARATIwinking

| alexandraaaaa a răspuns:

Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E trecut in cvatalog si nu se mai poate indrepta.

| cocomoca a răspuns:

Vai de capul meu.Si eu am luat 4.20 ieri, a fost foarte greu sa spun parintilor. Tata nu stie inca doar mamahappy. Stiu cum ye simti dar adevarul e intodeauna o solutie.succes succes mult de tot!