| MocanuDoru a întrebat:

Ba explicati-mi si mie o chestie ca nu inteleg sunt prea prost laughing de fiecare data cand am pus suflet am ajuns sa fiu bataia altora de joc dc cand faci un lucru bun esti luat mereu de feaier

Răspuns Câştigător
| Iunicu a răspuns:

Comportamentul tău este pur natural și corect. Problema asta o avem toți până când, ca într-un puzzle găsim piesa care se potrivește cu noi.
Nu te îngrijora. Toate dezamăgirile vin din cauza așteptărilor noastre. Învață să aștepți mai puțin de la ceilalți și nu vei mai avea decepții.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pt ca aia care te ia de fraier sant niste tampiti asa si ele nimicuri care se folosesc de oamenii buni. Ca sa fi inteligent trebuie sa inveti sa mai trantesti o replica dura, mai o injuratura sa vada ca esti viclean si bun poti fi cu animalul de companie sau cainele vecinului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Welcome to this world!
Tot au trecut sfintele sarbatori pascale...stii care e morala din patania lui Iisus? Nicio fapta buna nu ramane nepedepsita!

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde numai de comportamentul tau!
Generalizare nu face sens.