| LacatusuAdi a întrebat:

Ba fratilor, mie imi place mult de o fata de 13 ani, dar ea nu, cum sa o fac sa ma placă? Fata nu cred ca ma suporta dar na eu o plac mult, cum sa o fac sa ma placa? Dau funda

6 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Dragoste cu de-a sila nu se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ea nu vrea caută-ţi de treabă mai departe.

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu te place ar trebui să renunți.
Nu poți obliga pe cineva sa fie cu tine.

| Adry05 a răspuns:

Daca nu te suporta nicio sansa la dragoste laughing

| lovegirl15 a răspuns:

Nu poti obliga pe cineva sa te placa!
Ti-a zis ea ca nu te suporta sau e doar parerea ta?
Oricum ar fi, ai putea incerca sa ii atragi atentia prin gesturi frumoase, incearca sa vorbesti cu ea, sa o cunosti mai bine, sa incerci sa afli ce ii place, ce o pasioneaza. Castiga-i increderea! Poti sa ii aduci o floare sau niste bomboane. Chiar daca pare stupid, astea sunt niste gesturi simple si frumoase care nu cred ca se demodeaza niciodata. Invit-o la o plimbare, la cinema, la un suc. Fa pasi marunti, dar siguri, si poate reusesti sa ii atragi atentia.
Doar sa nu fortezi nota! Daca vezi ca intr-adevar ea nu te place, nu o forta, pentru ca nu vei reusi nimic cu asta. Daca ea nu te place, nu e mare pierdere. Treci mai departe si cauta o fata care sa te placa cu adevarata. Sunt multe fete frumoase care ar putea merita atentia ta.
Mult succes si sper sa reusesti!

| DevilRock a răspuns:

Dacă nu te place las-o în pace.