| gogocazacu a întrebat:

Plec la terme și se vad semnele de bic la subraț și nici nu prea mi-a crescut părul rău și eu nu am spus părinților de rușine. Nu cred că țipau dar îmi era rușine și na acum cred că o să vadă când mă arunc în apa dar o sa mă simt prost rău, știți ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa nu ridici mainile in sus! laughing

| burymeatmakeoutcreek a răspuns:

Nu are de ce sa ti fie rusine, este ceva normal. Vorbeste preferabil cu mama ta, iar daca chiar nu vrei..sigur nu va sta lumea sa se uite fix unde ai semnele...