| anonim_4396 a întrebat:

Bad DirectSound driver. Please install proper drivers or select another device in configuration. Error code: 88780078. E a treia oara pe ziua de azi cand imi apare chestia asta! ieri mi-am reinstalat windowsul. Are cineva idee cum se rezolva?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Si astea sunt toate explicatiile? Ce windows ai instalat? Cand iti apare chestia asta ->>> Bad DirectSound driver. Please install proper drivers or select another device in configuration. Error code: 88780078