| anonim_4396 a întrebat:

Bah imi vine sa ma omor iii psun mamei ca vrea la scoala una sa ma bata si vine tata si spune da tu ce status ai la mess si ii spun "supranatural"si spune si ce avut ai? si ii spun ca o poza cand arata unu mu&e si spune sa o mai lasa cu upeu asta spune ca is proasta ca la scoala nu invat ca am numai figuri si tupeu si spune cati ani ai? si ii spun ca am 13 si spune sti tu ce e aia mu8e si ii spun ca nu (da eu stiu) si spune ca atunci sa nu mai vb asa si chesti si mi-a sps sa imi bag mintile in cap ca daca nu imi iau bataie si na mi-e frica plus ca nu stie de pr meu si nu ma lasa cu baieti pana la 16-17 ani si mie mi se pare ca pana la 17 ani nu e normal sa nu ai pr si tipa la mine in continu si daca afla de pr meu e si mai rau si are de unde sa afle adica de la profi nu am ce scuze sa ii spun si imi e frica sa nu imi cereti sa vb ca el ca nu se poate sa vb ca el noraml ca se tipa mereu la orice *** tipa SI M-AM SATURAT. Ce sa fac?

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Tatăl tău are dreptate.
Tu nu eşti normală nu tatăl tău.
Drăgălaşul ţi-a răspuns bine!

| JustMusic a răspuns:

Singurul lucru care l-am inteles a fost ca nu ai voie sa ai prieten pana la 17 ani asta e o prosti si in rest scrie mai clar ca n u inteleg nimic

| radu75 a răspuns:

Ce mult as vrea sa fiu langa tine peste vreo 10-15 ani cand vei spune : oof ce proasta am fost ca nu i am ascultat pe ai mei! Cand o sa intelegeti ca noi parintii va dorim tot binele din lume si ne pasa de voi, de aceea suntem cateodata mai exigenti. Exigenta nu trebuie insa dusa la extrem (unii parinti fac asta )

Răspuns utilizator avertizat
| lola_2540 a răspuns:

Pai nu te supara dar tatal tau are dreptate. Tipa? Pai probabil face asta pentru ca inainte iti zice frumos, si tu nu intelegi.Ai 13 ani. Eu am 12 si inca ma joc cu papusilelaughing. Vorba lui @tomcruise, as vrea sa te cunosc peste cativa ani si sa te scult cum zici ca iti pare rau ca nu i-ai ascultat pe ai tai.Si eu am momente(dar care nu au nicio legatura cu baietii si de astea) in care imi zic ca parintii nu au dreptate, ca ei nu stiu ce e mai bine. Dar apoi revin in lumea reala si realizez ca numai ei stiu ce e mai bine pentru noi. Si cu prietenul asta al tau, o sa il tii secret fata de parinti o vesnicie? Vor afla intr-un fel sau altul, si vor fi foarte suparati pentru ca nu le-ai spus de la inceput.Cu cat mai mult timp trece, cu atatea mai multe sanse sa se supere parintii tai cand vor afla.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da cu prietenu ce faci? stai la el? dormi la el? mananci la el? esti maritata? te conduce prietenul in viata? sau doar pana la pat? si de restul raspund parintii? cine iti cumpara chilotei, si dresuri? si cine le rupe? deuta, daca erai fata meaaaaa.pai erai fetita lu taticu, si eu eram taticul tau. da tu erai fata tatalui cea cuminte si respectuoasa.fii sigura de asta.ca eu nu tipam la tine.si stiam si de prietenul tau. dar si el de mine.

| daiana_5267 a răspuns:

Daca scrii mai normal, poate intelegem si noi.