| anonim_4396 a întrebat:

Bai cine imi explica care-i treaba cu funditele?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Clic pe ÎNTREBARI FRECVENTE, găsești acolo care este treaba cu fundițele, "băi"!
Pa, pa.

| Ramonaaaa a răspuns:

Pai atunci cand pui o intrebare ti se dau mai multe raspunsuri.Sub fiecare raspuns scrie asa:"Declara raspunsul castigator". Citesti raspunsurile, vezi care ti se pare cel mai bun si dai sub acel raspuns unde scrie "Declara raspunsul catigator."Apoi o sa te intrebe"Esti sigur ca vrei sa declari acest raspuns ca fiind castigator?"tu o sa apesi pe "da" si utilizatorul care a dat raspunsul o sa primeasca asa-zisa "fundita". Intr'un fel asta inseamna raspuns catigator.

| Ros3Blu3 a răspuns:

Paii... e ceva genu daca eu iti da un raspuns bun si tie iti place si te ajuta daca vrei imi dai fundita sa imi arati ca raspunsu meu e castigatorbig grin thinking

| MoreTime a răspuns:

Daca dai un raspuns pe placul unui utilizator el poate sa iti selecteze raspunsul ca fiind cel mai bun dandu-i fundita big grin

| fluturasul a răspuns:

Pui o intrebare si primesti un anumit numar de raspunsuri. Declari sapunsul castigator(sau dai fundita) pentru raspunsul care te ajuta pe tine cel mai mult. Daca raspunsul meu te-a ajutata imi poti da fundita

| procust a răspuns:

Pai primesti o fundita daca raspunsul tau e considerat cel mai bun si valoreaza 100 de puncte!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Bai" sa-i spui matii! Aici nu esti la stana. Dar uite ca pentru tine, ma cobor putin, doar pentru a-ti raspunde pe masura intrebarii.