| MihaiFCB a întrebat:

Bai, eu m-am saturat de intrebarile Off-topic care se pun pe TPU din ce in ce mai des. Eu caut (sa zicem ) ce pot face la prima intalnire si dau de " Cum imi pot baga bass pe orga" sau " cum pot ajunge pitipoanca pe IMVU" Dao in mama ei de treaba frate! Pentru astfel de intrebari sun topicuri facute! Cn e de acord cu MN?

Răspuns Câştigător
| BoboooBubuuu a răspuns:

Eu is de acord. Doar fite si figuri m-am saturat.:@

1 răspuns:
| aNoNiM_3767 a răspuns:

SI...ce poti face in legatura cu astaa?!? chiar daca pui intrebarea nu vei schimba nimic! pai sa gandim logic:mai mult de vreo 5 oameni nu vor intra aici...adica daaca nu.ti convine treci pe ele si gata!

Ok?