| LaLapatrat a întrebat:

Bai fratilor caut o melodie de o saptamana si tot nu o gasesc! please help me! era ceva de Craciun o melodie parca a lui Chriss, numai stiu sigur! Poveste de Craciun ceva in gen...

3 răspunsuri:
| Lowly a răspuns:

Uite
http://www.youtube.com/watch?v=GlMjiKU-BBk
sper ca la acest chriss te referi...sau la chris brown la care? specifica si tu.

| LaLapatrat explică:

Nu la asta, nu stiu sigur daca Chriss o canta laughing dar nu Brown e roman laughing.

| LaLapatrat explică:

Nu la asta ma refeream, Chriss e roman, nu Brown, era o melodie pentru. adolescenti! happy o poveste de Craciun impreuna thinking numai stiu mersi. oricum