| IonutSiAtat92 a întrebat:

Bai stie careva de unde sa cumpar si eu un aparat sau jucarie care scoate sunete gen "Basini"?

4 răspunsuri:
| PersonajFictiv a răspuns:

Nu stiu,dar poti incerca sa pui pe telefonul mobil diverse sunete si sa le "plasezi" cand si unde ai nevoie de ele.
Era o aplicatie pe mobil, scoatea sunete de animale, imi amintesc ca eram pe la liceu si punea cineva, cand era in spatele unei fete, sau cand treaca o fata, ceva de genul :

https://www.youtube.com/watch?v=_Q-g-HiVEGU

| IonutSiAtat92 explică (pentru PersonajFictiv):

Da,dar e usor de observat si de deosebit de sunetul real.Am incercat si nu prea iese.

| xCeline a răspuns:

In jumbo gasesti asa ceva

| Catalin_Andrei_1995 a răspuns:

Carturesti