| nocomment_4400 a întrebat:

Bai va rog eu mult de tot ajutati-ma si pe mine deci chiar am ajuns la disperare nu stiu ce sa mai fac m-am saturat tot sa intru atata pe email sau pe meebo sau chestii din astea vreau si eu sa intru pe mess si sa pot sta linistiti sa sun si sa pot primi sau trimite chestii crying
Deci marea mea problema este ca nu pot intra pe mess mereu cand intru tot imi spune :messenger ecounted a connection problem.please check the network connection an then clik'try again'
Nu mai pot daca m-ati putea ajuta creca nici nas sti cu ce sa va rasplatesc!? Am intrat pe mai multe conturi deci cu parola nare cum sai fie gresita, mi-am dat si eu seama ca este ceva neinregula cu networkul ca despre asta sp da chiar nu stiu despre ce este vorba, si cum sa-l fac sa mearga, eu credeam ca din cauza ca inainte la internet era network 1 si nu stiu ce am facut eu pe acolo mai de mult si acum e network 2 poate din cauza asta nu stiu ajutati-ma va implorrrr

4 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Incearca pe 'ebuddy'.

| ioana_7606 a răspuns:

Schimba-ti windowsul si cheama pe cineva sa-ti seteze conectivitatea.winkingpe cineva priceput.

| DeeDeeInnocentLove a răspuns:

Reinstaleaza`l! intra pe yahohiromessenger->dawnload->instal...si o sa-ti zica ceva de genu`:messenger este deja instalat...contiunuati
? si tu dai oke si pe urma gata...asa mi s`a intamplat si miebig grin suCces:X

| Bobbless a răspuns:

Incearca sa-ti reinstalezi windowsu sau cheama un prieten care se pricepe thinking