| anonim_4396 a întrebat:

Baiatul pe care il plac:cand se comporta frumos cu mine cand nu.
Imi pune piedica,se impinge un mine, ma atinge.
A fost intrebat la adevar si provocare care sunt fetele frumoase din clasa si a zis enumerat doar fetele dotate.(eu nu sunt pentru el)
Se uita prietenul lui cel mai bun la mine cand trece el pe langa mine.
Se uita insistent la mine
Cand trece pe langa mine trece usor
Nu se comporta urat doar cu mine, si cu unele fete, pe mine ma tachineaza
S-a aflat acum mult timp ca ma place, dar el nega.
Este tacut si nu se uita la mine cand sunt in preajma lui, uneori. Cand ma uit la el se uita in alta parte si intoarce capul.
Si cand e cu alti baieti prinde tupeu.si cand e singur si e langa mine se uita in alta parte si parca ii agitat, nu stiu sa explic
Si cand vorbesc cu alti baieti, incepe sa flirteze cu o fata,, dotata,,
Credeti ca ma place! Astept si argumentul ca ma place, daca ma place.
Prin ce semne pot afla ca ma place un baiat?
DAU FUNDA!
Multumesc

Cand e langa mine zambeste.

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Nu te place, e înnebunit după tine dar e prea orgolios sau prea timid ca să ţi-o spună.

Păi uite câteva semne ca să-ţi dai seama dacă te place sau nu.

Te caută mereu cu privirea.
Zâmbeşte în preajma ta.
Se bâlbâie puţin.
Este atent cu tine.
Sau când se uită la tine şi te uiţi dintr-o dată la el îşi schimbă privirea.

Te-am lămurit cât de cât?

1 răspuns:
| Augusta77 a răspuns:

Buna)) pur si simplu ignora-l...asta fac mereu cind sunt in asa situatii...si e bine zic.