| Bybby_3749 a întrebat:

Baieti am si eu cateva intrebati pentru voi... Ce va place cel mai mult la o fata? Cum ati vrea sa fie ea? Ce inseamna pentru voi fata perfecta?
Va intreb asta pentru ca uneori stau si ma gandesc " Care ce ii place baiatului X la fata Y? " Sau chestii de genul asta si chiar as vrea sa vad ce va intereseaza pe voi la o fata happy. Funda pentru cel mai detaliat raspunsbatting eyelashes big grin

1 răspuns:
| BestiaS a răspuns:

Sa fie sincera si sa nu se supere din orice prostie sa nu fie ca celelalte fete sa aiba ceva special in ea