| Papusa_1623 a întrebat:

Baieti ce ati vrea sa primiti la ziua de nastere ca cadou?

Răspuns Câştigător
| ConstiintaTa a răspuns:

Ce copii doamne nu pot sa cred ce ti-au raspuns astia

Nu sunt baiat dar cred ca te pot ajuta, mergi al ziua unui baiat si vrei sa ii faci un cadou si nu stii ce anume ar fi cel mai potrivit nu?
-parfum, bratara, sapca, tricouri, ceas, brelog inscriptionat cu initialele lui sau un tricou/fular cu inscripitia echipei fav. sau geva de genu

Si din experienta proprie, un pachet din ala pentru barbati cu after-shave, deodorant si parfum sau deodorant, gelde dus/sampon si parfum! daca are si after-shave nu et teme, poate sa i-l de-a tatalui daca crede ca nu ii este de folos! Bye si cel mai frumos cadou este ala din inima! O si cel mai potrivit dinter toate ar fi o fata pentru. un baiat! asta cred ca ar vrea toti baietii laughing!

Fundita?batting eyelashes?:?

6 răspunsuri:
| User a răspuns:

Un cacado`.

| xilotto a răspuns:

Ca cadou nu as vrea sa primesc, dar ca si cadou as vrea sa primesc un
Maseratti Grancabrio.
Kiss tongue

| Andreea_2177 a răspuns:

Nu sunt baiat, dar fratelui meu o sa ii iau un glob muzical "celebrarea zilei de nastere". am vazut ieri pe www.cutiuta-muzicala.ro. o sa ii placa la nebunie :D

| Ana98 a răspuns:

"ca cadou" auziti sh voilaughing)

| Dorutzu_2552 a răspuns:

Un set de Texas Holdem din lemn de cires! Cadoul perfet pentru orice pasionat de poker.

http://www.luxurygifts.ro/produs/827/caseta-de-jocuri/

| Fcsb_Vladuz_1987 a răspuns:

Un lamborghini caranto