| SilentRain a întrebat:

Baieti, ce nu va place la o fata?
Fetelor, ce nu va place la un baiat?

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atunci cand fumeaza si e pe interes. Preferabil sa nu o traga cu bautura pe langa fumatul interzis

| Adry05 a răspuns:

Sa fie pampalau, sa fie prea timid si rusinos, sa fie fricos, sa nu se foloseasca de regulile basic de bun-simt, sa fie badaran, sa fie mincinos, sa fie prea serios, sa fie insistent, sa fie arogant.

| RAY a răspuns:

Ipocrizia,falsitatea,minciuna,vrajeala,prefactoria,teatrul de proasta calitate, prostia, fitele, figurile, capriciile feminine, tie ce nu isi place?

| kar1GaNNN a răspuns:

Fundul, țâțele. ca la orice bărbat. Fi-ti realiști și nu veniti cu reply-uri ca va place la o fata caracterul si astea.

| anamariarot a răspuns:

Mie nu-mi plac ghiolbanii, mincinoșii, infatuații.

| HadesSs a răspuns:

Nu imi plac fetele fitoase, gretoase, false, mincinoase, ipocrite, cele care vor sa para altceva decat sunt cu adevarat.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Sa nu fie proasta, infidela, mincinoasa si cu figuri in cap, ca daca se enerveaza repede sau chestii din astea se mai trece cu vederea ca fiecare le are pe ale lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sensibilitatea,timiditatea,neîncrederea în sine.
Ție?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi plac fetele care incearcã sa fie tot timpul in centrul atentiei.

| wpetterssone a răspuns:

La o fată nu îmi place machiajul. (Vreau să fie naturală.)

| Ievi a răspuns:

Nu-mi place atunci cand o fata are:
fite,mosturi,gesturi de superioritate, cand repeta acelasi lucru, cand se opun, cand nu inteleg, cand sunt neloiale, cand le e lene sa gandeasca, cand nu vor sa asculte, cand urla, cand se supara usor(sau fara motiv), cand nu lasa de la ele, cand se cred mai presus ca toti, cand face pe sofisticata, cand se everveaza des, cand fumeaza, cand ii sta capul doar la prostii, cand nu ii pasa de ce zic, si cel mai mult cand e incapatanata si o tine doar pe a ei happy
Pe langa muuuuulte altele, asta e valabil si la baieti in general, stiu tongue

| Crysthina a răspuns:

Nu îmi place sa miroase a țigări combinat cu parfumu' :-))Detest ăsta! I don't want to see

| Adry05 a răspuns (pentru Crysthina):

Serios? laughing) Mie uneori mi se pare sexy combinatia, nu pe toti dar unii chiar miros bine. Sau combinatia aia de miros de tigari cu guma

| Crysthina a răspuns (pentru Adry05):

Adry05, chiar nu înțeleg cum îți place îi de bun-simt sa nu miroase un băiat așa.

| Adry05 a răspuns (pentru Crysthina):

Ti-am zis, pe unii miroase bine combinatia asta, posibil in functie de Ph-ul pielii. Is si altii la care mi se face rau cand simt. Ce sa zic, cum unora le place mirosul de benzina, acetona si asa, asa se intampla sa-mi placa asta in unele cazuri. laughing))

| Crysthina a răspuns (pentru Adry05):

Gusturile nu se discuta! Eu prefer doar parfumul(de calitate)winking

| Crysthina a răspuns:

Nu imi place la un baiat sa fie obsedat de corpul unei fete ca "un leu care vrea carnea",nu imi place sa fie nepasator in relatie, nu imi place sa fie infidel, nesimtit, fara bun simt, incearca sa cucereasca fata prin diferite tehnici smecheresti si nu prin caracterul lui

| Anonima26985 a răspuns:

Mie la un băiat nu îmi place :
-da fie bădăran
-sa fie mereu ocupat
-sa nu îmi acorde atenția necesara
-sa se comporte ca un golan
-sa facă mișto de tine pentru a se da mare in fața prietenilor
-cand dau seen
-cand sunt prea orgolioși
Cam aceste lucruri mă deranjează, dar fiecare are gusturile sale, deși sunt 99% sigură că o fata nu ar sta cu un băiat de genul!

| Crysthina a răspuns (pentru Anonima26985):

Asa gandesc si eu happy

| Roxin a răspuns (pentru Anonima26985):

Daca impatuream biletelul transmis prin alte 3-4 colege pana il ultima banca, se considera ''seen''? big grin

| Teodora_Elizabeth_1998 a răspuns:

Noua fetelor nu ne plac ca baietii isi lasa hainele aruncate pe jos, si baietilor nu le plac la femei daca au fite in program, funda?