| mydarkestdays a întrebat:

Baieti, ce parere aveti despre fetele care poarta ochelari? cum vi se par in comparatie cu fetele care nu poarta ochelari?

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Mie sincer mi se par mai dragute ca cele ce nu poarta...
E chestie de gusturi aici ....pe mine nu ma deranjeaza asta la o fata
Dimpotriva

Răspuns utilizator avertizat
| athos01 a răspuns:

Pentru mine fetele care poarta ochelari par mai sexi, daca vrei sa mai vb da add la mrns_adrian

| naitreaba a răspuns:

Multe sunt dragute, n-are importanta daca o fata poarta sau nu ochelari. Cat timp caracterul si aspectul fizic e ok, n-are importanta un accesoriu care acopera ochii.

| Flydream a răspuns:

Eu sunt innebunit dupa fetele cu ochelari. Mi se par mult mult mult mai sexy... e un defect de-al meu, dau poate o calitate.