| anonim_4396 a întrebat:

Baieti. ce parere aveti despre fetele de liceu care se machiaza in fiecare zi chiar si la scoala(cu culori)?

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Poi.sunt la liceu. cred ca sunt destul de mari. noi si in scoala generala ne machiem si profii nu zic nimic ( doar profa de desen frustrated )E ok daca le sta binewinking
P. s. Ar fi de preferat sa nu foloseasca culori care ies in evidenta gen violet, albastru, verde happy

| Nastia a răspuns:

Daca la scoala se machiaza acasa, cand vor sa fie tupeiste si sa iasa in evidenta cu ce isi mai dau pe fata?

| just4fun_8801 a răspuns:

Daca nu e in exces da... daca e in exces mi se face scarba

| sese a răspuns:

Daca machiajul nu-i strident este OK.

| DexTer a răspuns:

Depinde... daca se machiaza acceptabil sunt mai frumoase (unele)... dar daca exagereaza arata ingrozitor.