| Curioasaa a întrebat:

Baieti.ce preferati? Femeile slabe[nu prea slabe] sau grasele?[nici prea grase]

10 răspunsuri:
| YingYang a răspuns:

Nu prea slabe si nici prea grase

asa mixed.

| Sofer a răspuns:

Fete slabe si cu forme apetisante.

| Danzell a răspuns:

Alea care fac sport.

| drogh a răspuns:

Cele potrivite.

| andrei1237 a răspuns:

Mie imi plac ambele categorii de fete deoarece nu conteaza conditia fizica ci sufletul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare că ai dat limitele normale. Detest balabustele şi urăsc anorexicele.

| FrateleAndrei a răspuns:

Ambele,nu am pretenţii!

| Zerathull a răspuns:

Pe cele normale le prefer, nici prea slabe si nici prea pline, asa ca da.

| Barbu_Adita_1994 a răspuns:

In opinia mea cele mai slabe, un exemplu si de la televizor cum ar fi Antonia.

| Grasuy a răspuns:

Eu prefer pe cele cu puls.Dar despre toti baietii nu te ingrasa, sau slabi doar ca sa fii placuta de baieti