| Geo_4096 a întrebat:

Baieti, ce va place cel mai mult la o fata? Ce va atrage? La ce va uitati prima data la o fata?

Răspuns Câştigător
| dan1 a răspuns:

Pai primul lucru ar fi fata, ochii. Dar sincer parerea mea zice ca cel mai important este cum e pe dinauntru.

8 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

La ochi!

Psihoyounger

| Marii a răspuns:

Foreman ai dreptate, si noi ne uitam mereu la fizic (eu una stiu ca daca nu arata bine.nu merita atentie), dar si baietii se uita. poate, chiar mai mult decat noi. Pentru ei important e sa aiba un corp frumos, sa arate si la fata bine, dupa aia se uita si in "interiorul" fetei. sau poate ma insel si se uita mai intai la comportament si din astea si dupa aia la fizic.

| Emeraude a răspuns:

Bai, unde-s baietii?! Tot noi comentam? laughing
Da, fizicul conteaza la prima vedere. Dar stiti cum se spune... "frumoasa pana deschide gura".

| missME a răspuns:

Ale si fata conteaza foarteee mult, o stiu din proprie experientawinking
degeaba esti "buna" daca ai o fata de speriat, stiu ca suna dur, dar asta e adevarul, eu stiu cum comenteaza baietii, si crede-ma, cand ii aud cu *moamaaa ce buna e asta, da e urata cu spume* ma ia durerea de caplaughing

| antonelk a răspuns:

Is fata dar nu ma pot abtine big grin la ce sa se uite pe ei primul rand ii intereseaza sanii si fundu .hai mai is cate unii care se uita si la suflet dar foarte putiniwinking laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima si prima data ma uit la privire...la ochi ...la par... dupa aia vedem daca capul de pe umeri e folosit si la altceva decat sa nu ii ploua in gat...rolling on the floor)

| sextinio a răspuns:

Prima data corp, a doua oara pat, a treia oara daca e materialista.
mie imi plac fetele fidele, blande, ascultatoare si fara figuri