| DiukOAlta a întrebat:

Baieti cum e fata ideala pentru voi? Cum stiti sa iubiti?

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu-mi plac fetele, nu ştiu să iubesc.

| antimulte a răspuns:

Fata ideala pentru mica, e roscata cu ochii verzi, pielea perfect neteda si catifelata si destul de "voluptoasa" big grin si e prietena mea cu care sunt de un an si jumatate. happy

| allexandru a răspuns:

Buna eu cred ca fata ideala trebuie sa fie frumoasa, sa se poarte frumos cu mine si cu prietenii mei sa poata sa-mi tranmita bucurie ori de cate ori vorbesc cu ea, dar sa fie si putin geloasa. Referitor la ce-a dea 2 intrebare mie imi place sa imi manifest dragostea pe care o port unei fete prin gesturi fine mangaieri sarutri dar si prin coplimente si prin discutii cat mai romantice