| Louissa a întrebat:

Băieți, cum se poate ca dintr-o data, sa vi se ia pur și simplu de o fata pe care o iubiți mult? Adica ce trebuie sa facă fata aia așa de rau încât chiar sa nu va mai intereseze deloc de ea și sa fiți indiferenti? Dacă vedeți ca ea va iubește enorm și va da prea multă atenție, va iartă de prea multe ori etc, va atrage sau va face sa nu o mai placeți?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu confunzi atractia sexuala cu dragostea!
ma refer la partidele sexuale, alea unde i te bagi in pat cand el doarme, deci... sex de pomana, evident ca nu refuza nimeni.
In ce priveste iubitul, este o alta poveste, ca aia tine de inima, de sentimente, ori se pare ca el nu are asa ceva pentru tine, decat atractie fizica pentru pasarica ta.

| Louissa explică (pentru Violleta2022):

Cu tine nu face sex nimeni? sad

| Violleta2022 a răspuns (pentru Louissa):

Chiar te interseaza viata mea intima? laughing

| Louissa explică (pentru Violleta2022):

Pai din moment ce vorbești așa și ți se pare ceva atât de urat sa faci sex, mai ales intr-o relație, Pt tine e ceva tabu, ceva urat, cred ca ai traume in legătura cu sexul, da ma "interseaza" astfel de cazuri ciudate

| Violleta2022 a răspuns (pentru Louissa):

Pentru linistea si curiozitatea ta: da, sunt casatorita si am sex cu sotul, dar prefer sa nu discut viata mea intima pe un forum public.

Nu-i nimic tabu pentru mine, chiar sunt o fire foarte deschisa si daca mi-ai fi citit raspunsurile de pe forum ai fii vazut ca dau sfaturi destul de detaliate despre sex, oragane sexuale, or-gas-me samd.
Este evident in cazul tau ca nu ai experinta de viata daca confunzi cu usurinat dragostea cu atractia sexuala.
O fata se poate indragostii de un baiat, si in disperrarea ei de a se face placuta si a avea acel baiat ii cedeaza sexual, care pentru un barbat inseamna "sex gratis pe saturate" deci numai prost sa fii, ca asa ceva nu refuza nimeni.
la un moment dat baiatul, pentru ca nu iubeste cu inima, ci cu organul din panataloni, se indragosteste de o fata ori s-a saturat de asta si vrea sa-i dea papucii, doar ca fata cea prosuta nu intelege ca ea nu a fost niciodata iubita ci tinuta doar pentru sex. Atunci apare marea disperare de ce unui baiat se ia atat de usor de ea, cand ea il iubeste foarte mult.
In dragoste este nevoeid e 2 oameni care se iubesc, ca relatia sa fie fericita si de durata, dar cand in cazul tau tu esti prostuta si te indragostesti de unul care nu te vrea decat pentru sex, dar te minet frumos, atunci ai de suferit.
Lucrul acesta se intampla foarte des intre adolescenti. Baiatul devine activ sexual si pentru el sexul devine o obsesie, asa ca vanaeza orice fetiat prostuta care este dispusa sa-i cedeze. Evident ca-i spune orice vrea ea sa aufda, mintind-o, doar ca sa-si vada scopul atins.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Băieți, cum se poate ca dintr-o data, sa vi se ia pur și simplu de o fata pe care o iubiți mult.
Nu știu cum se poate, cum se întâmplă, dar se poate.
Eu am iubit o fată mult, timp de 9 ani. Iar gândul de la ea mi s-a luat rapid, în 5 minute. Nici acum nu știu de ce, nu am reușit să aflu, chiar dacă au trecut de atunci 51 de ani.
Care este concluzia pentru dta? Dacă i s-a luat gândul de la tine. să îți iei și tu gândul de la el, dar acum, nu lăsa să treacă 50 de ani. Chiar nu merită!

| OldSoul a răspuns:

"cum se poate ca dintr-o data, sa vi se ia pur și simplu de o fata pe care o iubiți mult"
In unele cazuri, este de ajuns sa aduca in discutie un alt baiat, si se termina totul.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Sunt unele lucruri sau vorbe care pur si simplu nu se fac, respectiv nu se spun unei persoane pe care o iubesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aflii informații ascunse.