| marianamay a întrebat:

Baieti daca ati iubi mult o fata si v-ati gandi sa va casatoriti ati trece peste faptul ca ea nu ar putea face copii? sincer

Răspuns Câştigător
| Colors a răspuns:

Si eu sunt tot fata,dar la fel nu ma pot abtine!

In opinia mea nu e nici prima si nici ultima femeie care i s-ar intampla asta! Iar daca voi barbatii nu stiti,durearea e groaznica la o femeie cand stie ca nu poate avea copii, dar daca exista iubire adevarata intre parteneri nu cred ca ar afecta relatia, mai ales daca barbatul e cu coloana vertebrala!
In ziua de astazi au aparut tot felul de metode pentru a reusi intr-un final ca mama sa aiba propiul copil, acum depinde si de situatie!
Oricum sunt si alte metode in caz ca nu se poate rezolva ceva, este adoptia!

Ar trebui ca un barbat sa se gandeasca si la suferinta enorma a femeiei si ca si ea si-ar dori sa aiba un copil si ca nu numai barbatul ar suferi din asta! Orice femeie eu cred ca are o dorinta enorma ca in viata sa aiba macar un copil!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite.Nu sunt băiat, dar nu mă pot abţine.Trebuie să îţi dau un răspuns.

A nu putea face copii este ceva groaznic.Este un sentiment peste care greu poti trece,mai ales în cazul unei femei.
Dar, dacă ambii parteneri se iubesc cu adevărat, si subliniez cuvântul adevărat, vor trece împreună peste asta.
Dacă îşi doresc foarte mult un copil, pot adopta unul şi problema e ca şi rezolvată.

| GuessWho95 a răspuns:

Unii da, altii nu happy unii accepta ca nu poate si o sa adopte unu si altii nu accepta ca nu v-or avea un copil al lor. parerea meawinking