| LuminitaRoz a întrebat:

Baieti,de ce va uitati doar la corpul fetei? nu inteleg, chiar nu conteaza fata ei? cum preferati sa arate?straight face

10 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Mie da-mi una plinuta, nu obze dar sa fie plinutalaughing si eu sunt ditamai animalu.
P.S voi fetele de ce vreti numai patratele?
sau de ce va curg balele cand vedeti 2 3 patratele?laughing
cam asa e la noi la barbati.

| LuminitaRoz explică (pentru Liviu):

Mie nu imi curg.Nu ma intereseaza.

| EnvyU a răspuns:

Da tu daca vezi o gagica care arata bine si trece pe langa tine nu te uiti la ea? hai serios acu, sau un tip bine facut si dragut....haaai seeerioos acu...

| cristi1212 a răspuns:

Si tu vrei sa cred ca te uiti dupa burtosi pe stradahappy Noi ne uitam la corpul unei fete pentru ca si voi va uitati la acelasi lucru si stii foarte bine ca asa e. Daca mai exista 2-3 fete care sa fie cu un baiat doar pentru ca se poarta frumos si nu pentru ca arata bine ar fi o minune.

| ThePoet a răspuns:

Ba conteaza fata! Cel putin pentru mine sigur conteaza, dar n-ai cum sa nu te uiti si la corp. Eu as prefera sincer sa fie mai degraba cu capul pe umeri decat sa fie extra frumoasa si cu nu stiu ce forme.

| TheUnForgiveN a răspuns:

Eu ma uit intai la fata, chiar discutam cu niste prieteni.Doar eu si inca unu se pare ca ne uitam la fata. Fata uratica si corp bine conturat nu prea merge.

| Mosotti a răspuns:

In primul rand conteaza figura cel putin la mine, dar asa e si invers, si pentru femei figura e principala, daca aia nu atrage, nu mai conteaza nimic.
Si pentru barbati conteaza si corpul, dar figura e eliminatorie, asta pentru ceva mai serios, asa pentru distractie merge orice.

| stpu a răspuns:

E important si chipul. Dar atunci cand vezi o fata sexy te astepti imediat sa aiba si un chip frumos. Beh, uneori mai avem parte si de surprize laughing
Dar in majoritatea cazurilor, fetele cu un corp frumos au si un chip, cel putin, placut, acceptabil.
Acum mai conteaza si ce inseamna sexy... asta difera de la baiat la baiat.

| alexxxu a răspuns:

Degeaba o fata are forme si e draguta daca e proasta de bubuielaughing)mai bine mai uratica dar mai desteaptatongue

| denysa10angy11 a răspuns:

Helloooo! suntem in secolul 21... 11.07. 2012 asta conteaza cel mai mult pentru un baiat in ziua de azi si nici eu nu intelegwinking DCC I don't want to see