| Rose9 a întrebat:

Baieti, intr-o relatie cand spuneti " te iubesc" chiar simtiti asta? Daca nu, de ce o spuneti? Daca da, o spuneti doar cand sunteti cu prietena voastra sau o spuneti cu usurinta si cand sunt alte persoane in jur? Dupa ce va despartiti de o fata, mai pastrati sentimentele pentru ea in suflet, sau acea fata va devine indiferenta?

Dar cand placeti o fata. Ii spuneti direct ca o placeti? Daca nu, ce metode folositi pentru a-i spune? Dar daca ea va spune ca va place? Cum reactionati?
Preferati sa auziti din gura unei fete ca va place sau sa auziti de la un prieten comun?

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| dana85 a răspuns:

Nu vrei sa pui pe rand intrebarile?

| KitTY_2644 a răspuns:

Vrei sa faci Bani pe net? Pentru inceput trebuie sa va inregistrati pe site-ul de mai jos:

http://www.AWSurveys.com? R=tinuta

Atentie! Inregistrarea dumneavoastra va fi infaptuita doar o singura data! Este obligatoriu pentru continuarea participarii la proiect. Deci, sa incepem.

1. Dati click pe site, (copy la site-ul pe care l-am scris si paste in casuta pentru site-uri de pe pagina de pe internet), deschidem pagina site-ului.

2. Apasati pe "Create A Free Acount" :

Trecem in pagina accesata. Toate datele se scriu cu grafie latina, in romana.

User Name - ID-ul care va fi inregistrat (poate fi nume, sau nick name), pe care il memorati pentru ca numai cu el veti putea intra pe site, acest id va fi de folos pentru primirea urmatoare a banilor. ID-ul (login) trebuie sa fie unic pentru ca daca nu, va aparea mesaj ca id-ul este ocupat deja de alta persoana. Daca asa s-a intamplat, atunci apasati pe acea pagina pe Here, care inseamna ca veti nimeri pe pagina anterioara si va trebui sa indepliniti iarasi pagina de inregistrare.

Password - parola (trebuie sa aiba intre 7-15 semne, si trebuie memorizata sau salvata imediat pentru a nu fi uitata)

First Name - Prenumele

Last Name - Numele de familie

Gender - genul, sexul... female-feminin, male-masculin

Age - varsta

Email Address - adresa de e-mail (care la fel va trebui memorizata)

Apoi, introduceti cu mare atentie cifrele sau literele pe care le veti vedea in gemuletul de siguranta.

V-ati inregistrat!