| kawaii69 a întrebat:

Baieti, preferati fetele:
1.Inalte sau scunde? (spuneti aprox. inaltimea)
2. Buze groase sau subtiri?
3. Grase sau slabe? (spuneti aprox. grutatea)
4. Ochi mici sau mari?
5. Sprancene groase sau subtiri?
6. Cu machiaj simplu (Cat mai natural) sau machiaj de club (Nu foarte exagerat)?
7. Cu forme accentuate sau nu foarte accentuate?

17 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

1. Inalte cam 1, 75 - 1, 80
2.Subtiri
3.80 - 90 kg
4.Negri sau verzi
5.Subtiri
6.fara nici un machiaj.
7.Normala.
Astept comentarii, am chef de crapat capuri, ia sa aud ca sare vreo unu ' 80 -- 90 de kg? ' ca ii crap capu laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Liviu):

80 de kg, da ce ai incebunit? ce faci cu una ca aia? la 50 de kg nu e bine?

zi-mi, la asta te asteptai? laughing.
gusturile nu se discute prietene. fiecare cu ce ii place, corect?

| Liviu a răspuns (pentru anonim_4396):

Evident,deci sa iti sparg capu amu(xD) Ce sa fac eu cu una de 50 de kg avand in vedere ca eu am 110 acum? Cum o sa aratam impreuna? In plus, pe aia de 80 90 de kg mai pot pune mana, insa pe una de 50 de kg mie ca se frange'n mainile mele happy In poza de la avatar sunt eu, nu cred ca par de 110 laughing dar atata am.

| William a răspuns:

1) Intre 1.67-1.78
2) N-am idee.
3) Slabe normal. Greutatea depinde de inaltime.
4) Nici prea mici dar nici prea mari, ochii mari ma sperie.
5) Subtiri.
6) Fara machiaj ca sa vad mai bine daca e urata sau nu.
7) Forme accentuate dar nu foarte.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

1) Cat mai inalte, peste 1.70
2) Groase
3) Tu ce crezi?
4) Mari
5) Nu are relevanta
6) Fara machiaj
7) Sa fie cat mai buna

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu stiu cum sunt unii, dar eu, daca as fi baiat, as alege asa:
1. inalta
2. groase
3. slabe
4...
5...
6. natural
7. sa nu fie slute sau grase.
In orice caz, uite cateva actrite pe care eu, ca femeie, le consider cu adevarat frumoase. Si majoritatea barbatilor care nu au in cap doar țâțe si cur le prefera.
http://static.cinemarx.ro/......1588_0.jpg
http://static.cinemarx.ro/......3171_1.jpg
http://jmount43.files.wordpress.com/2011/06/planet_terror_2007_8.jpg
http://cdn.wall-pix.net/albums/people-celebrities/00005186.jpg
http://www.celebrity-gossip.net/......5159-1.JPG

| anonim_4396 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Acum inteleg de ce o aveai pe Brittany Murphy la avatar. de curiozitatea, care film al e preferatul tau?

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca am un film preferat.
Prima oara am vazut-o in Just Married, cu toate ca nu sunt eu fana comediilor romantice, mi-a placut, si pot spune ca m-am regasit in unele secvente.
In Girl, Interrupted, care pot spune ca e si unul din filmele mele preferate, a jucat exceptional, parca n-am recunoscut-o, fata abuzata sexual de propriul tata, care ascundea bucati de pui sub pat, bolnava de bulimie si obsedata de valium. Un rol care intr-adevar i s-a potrivit, cu o alura inocenta si o fata nevinovata, mi-a depasit toate asteptarile.
Mi-a placut din nou in Spun, care a fost al doilea film pe care l-am vazut cu ea si desigur in 8 Mile, alaturi de Eminem au facut o pereche perfecta.
Am mai vazut-o in little black book, the ramen girl, Uptown Girls si don't say a word.
Interesant e ca ea poate sa joace cam orice, de la fetita aiurita la psihopata din ospiciu.
Acum am de gand sa ma uit la Cherry Falls, dar nu prea pot sa-l piratez, iar online nu l-am gasit, pe youtube e, dar in engleza. Si asta ma cam enerveaza, nu e ca si cum n-as intelege, dar imi place mai mult subtitrat.
Un al doilea motiv pentru care imi place Brittany Murphy e ca unii imi spun ca am ceva din trasaturile ei, iar asta ma face pe mine sa am un zambet tamp pe fata.
In fine... si tie iti place?

| anonim_4396 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Mi-a placut mult in Don"t say a word. e un film exceptional, si joaca asa de bine rolul ca poti jura ca e nebuna intr-adevar. O drama de nota 10'. si 8 mile mi-a placut destul de mult.
De ani tot se zice ca va fi un film documentar cu ea, jucata de alta actrita, tot asteapt dar vad ca numai vine. pacat ca a murit asa tanara in 2009.
"Un al doilea motiv pentru care imi place Brittany Murphy e ca unii imi spun ca am ceva din trasaturile ei" am observat ca schimbai avatarele ca pe sosete, dar am vazut cateodata si o poza ( cu tine, cred) si daca tu erai acea fata, da da semeni cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac fetele normale.

ps- la 4 e aiurea. un om de cand se naste pana moare, marimea ochilor e aceeasi.

| kawaii69 explică (pentru anonim_4396):

Stiu asta. straight face
Am intrebat ce fel de ochi preferati wtf ce e aiurea la intrebarea asta? -_-

| anonim_4396 a răspuns (pentru kawaii69):

Tu realizezi ce intrebi? ori eu sunt adormit. eu zic mai sus ca marimea ochilor e aceeasi pe tot parcursul bietii si tu intrebi ce marime "imi place ". ori vroiai sa zici ce culoare? e cu totu si cu totul altceva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vietii"

| kawaii69 explică (pentru anonim_4396):

Ai chef de cearta? E O AMARATA DE INTREBARE. Da, asa-i, marimea ochilor nu se mai dezvolta.Dar ceea ce vrei sa spui e ca toate personele au aceeasi marime sau ce? Exista ochi mari si ochi mici care difera de la o persoana la alta si am intrebat care sunt mai draguti. Este o comparatie, de ce nu as avea voie sa intreb asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru kawaii69):

Las-o balta, ca nu am cu cine vorbi.

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Ce rahat de intrebare mai e si asta?

| DaianMarian a răspuns:

1.scunde pentru ca e jenant sa fii mai scund decat ea
2.subtiri
3.53-57-59( depinde de varsta)
4.mari
5.subtiri
6.cat mai natural
7.accentuate big grin