| BeautifulMind a întrebat:

Baieti si Fete, ce parere aveti despre fetele care inseala? ce credeti ca le determina sa ajunga sa insele?

4 răspunsuri:
| alinaWalina a răspuns:

Buna.
Mie nu mi se pare ok ca cineva sa insele. Daca nu iti mai place persoana respectiva trebuie sa ai curajul si maturitatea corespunzatoare sa ii dai liber, nu sa te vezi cu cineva prin spatele lui. (Cand am vorbit la per tu nu ma refeream la tine, asa mi mai usor mie sa vorbesc).
Mi se par josnice acele persoane care inseala, dar asta poate fi si din vina partenerului daca nu le mai acorda suficienta atentie, dragoste, etc.
Pa, pa.

| ZK a răspuns:

Poate pentru că găsesc oe cineva mai frumos/bun/deştept,etc. decât soţul/iubitul lor, sau poate că nu îl mai iubesc pe soţ/iubit dar le e frică să îi spună, şi aşa îşi găsesc altul. Părerea mea despre ele este că şi ele sunt oameni, şi trebuie iertate.Dar dacă o să continue, te desparţi de ele.winking

| HikariAi a răspuns:

Hey! Sunt de parere ca atunci cand nu iubesti indeajuns o persoana, o inseli, daca o iubesti, nu ai cum sa o inseli, mi se pare imposibil, pentru ca daca iubesti o persoana, iti pasa de ea mai mult decat de tine, asta e iubirea.

| Foreveraloone a răspuns:

Poate vor sa vada cum e si cu alt barbat, iar dupa aceea sa faca o comparatie.Sau poate nu sunt multumite de persoana pe care o au alaturi, dar nu sunt in stare sa-i spuna in fata asa ca inseala.