| Victoria a întrebat:

Baieti, va plac fetele care poarta ochelari sau le considerati neatragatoare?

Răspuns Câştigător
| night_crawler a răspuns:

Fetele cu ochelari au ceva aparte happy

24 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Stiu fete care arata superb cu ochelariwinking.big grin

| monyk a răspuns:

Buna, desi sunt fata, eu una cred ca daca iti place de cineva iti place asa cum e, cu ochelari sau fara... ochelarii sunt necesari si nu e un defect sa ii porti... mie daca mi-ar placea de un baiat cu ochelari nu cred ca ar fi o problema...sunt alte aspecte mai importante decat asta, in plus unora chiar le sta foarte bine cu ochelari.

| JustMe a răspuns:

Eu sunt fata si am probleme cu vederea, dar port lentile, pentru ca nu imi statea bine cu ochelari(parerea mea) si nu ma simteam ok cu ei...si am eu un defect in caplaughing si mi se pare ca nimanui nu ii sta mai bine cu ochelari decat fara...probabil pentru ca de la vreo 4 ani nu imi placeau ochelarii de soare, si nici cei de vederelaughing

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ochelari de vedere? Da, imi plac.
Ochelarii de soare nu ii suport insa.

| r8driver a răspuns:

Unele dintre ele chiar sunt atragatoare...

| hugo a răspuns:

Nu, din contra... ff multe fete sunt mult mai frumoase cu ochelari decat fara...

| danutzzz1992 a răspuns:

Ba chiar foarte atragatoare unele.Despre cine poarta ochelari se spune ca e o persoana culta si citita cunosc niste fete si sunt dragute cu ochelari ba chiar foarte!

| ToxiKat a răspuns:

si eu port ochelari(se vede in poza)...big grin>...depinde.sunt multe fete carora le sta super bine cu ochelari cum de altfel sunt si baieti carora le sta superb cu ochelari...acum mai depinde si de modelul ochelarilor...big grinbig grinbig grin

| Blu_7007 a răspuns:

Poi acum sunt 2 categorii de fete... cele carora nu le sta bine cu ochelari si cele care arata f bine cu ochelari... eu unu nu pot sa zic ca imi place o fata cu ochelari sau fara... acum depinde si de fata...cat si de "dorintzele" baiatului...

| Alexciordas a răspuns:

Mie mie tot una mi se pare ca cu ochelari arata mai fain

| Alexciordas a răspuns:

Da ce esti baiat? Sa sti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plaaaaac, plaaaaaac. Si eu port chioambe si cind ne sarutam ne lovim in borcane rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici neatrăgătoare, dar nici nu îmi plac în general. Depinde cum îi stă (și ce ochelari are, dacă-s unii de cal... intră cu succes la categoria nerd).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce-mi dai stupid? Eu chiar port chioambe tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi mai da stupideeee, eu chiar port chiaombeeeee laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca se vede bine in avatar. Eu, Cuba si magicii mei ochelari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din contra baieti nu sunt atras de fetele cu ochelari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dapime mi se par chiar foarte dragute si doolci big grinmai ales ca eu port ochelari si ubyta mea la fel tonguesi totusi sunt foarte frumy big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu consider ca a purta ochelari nu este o fita, sunt purtati de nevoie, pentru ca vederea in timp s-a deteriorat, si a trebuit sa se gaseasca o solutie, in plus lentilele nu fac bine ochiului cum nici ochelarii nu iti recapata vederea naturala.cum au si intrat in tendinte si mi se pare total aiurea, ca baiat consider ca mai putin conteaza asta, sunt si fete dragute care poarta ochelari dar sunt si fete carora le sta mai bine cu ei. AL3X ZuZu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu consider ca a purta ochelari nu este o fitza,sunt purtati de nevoie,pentru ca vederea in timp s-a deteriorat,si a trebuit sa se gaseasca o solutie,in plus lentilele nu fac bine ochiului cum nici ochelarii nu iti recapata vederea naturala.cum au si intrat in tendinte si mi se pare total aiurea,ca baiat consider ca mai putin conteaza asta,sunt si fete dragutze care poarta ochelari dar sunt si fete carora le sta mai bine cu ei. AL3X ZuZu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu sunt baiat, dar imi plac fetele cu ochelari pentru ca sunt create si ele de Dumnezeu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu port ochelari si crede-am nu sunt mandra de asta(cine ar fi?thinking) asa ca am decis sa port lentile de contact, dar au fost deprisos, asa ca acum ii port nu am ce face...sadsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu port ochelari si desi nu sunt baiat cred ca le place avand in vedere faptul ca am multi,, pretendenti''
asa ca.bine unora nu le plac da teaba lorhappyhappyhappyhappy