| aanaaaaxqq a întrebat:

Baietii de la mine imi dau palme peste fund si ma prind de fund si cei din alte clase vorbesc de fundul meu. De ce? Un raspuns va rog frumos dau funda, nu radeti

3 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Asta pentru ca tu probabil ai un fund mare si te imbraci cu blugi foarte mulati sau colanti si astfel il pui in evidenta.
Dar niciodata sub nicio forma nu are voie sa se atinga cineva de tine daca nu ii permiti asta. Asa ca ia atitudine, riposteaza de fiecare data cand cineva te atinge pe fund. Daca le arati ca nu iti pasa sau ca iti place ei nu o sa inceteze.

| FreddieM a răspuns:

Intrebarea mea ar fi. Te deranjeaza ca ceilalti iti apreciaza formele pe care probabil le scoti in evidenta?
Daca nu, intrebarea ta e inutila, daca da ai putea sa umbli putin la garderoba si nu le mai dai motive sa fii,, admirata".

| Andra9pk a răspuns:

1. De ce le perimiti? laughing ei fac asa cu cine isi permit.
2. Fac asa la caterinca
3. Poate li se pare ca ai un fund "bun" laughing si le dau hormonii pe afara.