| 61n4 a întrebat:

Baietii : voi ce tip de fete preferati? grase sau slabe? si de ce. le excludem pe cele potrivite big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai să fim serioşi, mai contează dacă e aşchiuţă sau dacă e obeză când trece cupidon prin preajmă? happy

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Degeaba ai mai pus intrebarea. Oricum toti baietii ma prefera pe minelaughinglaughing.

| Silvia a răspuns:

Nu stiu de ce, azi sunt narcisista.De acu` stiu si eu cum se iau stupiziilaughing.
Apropo`...luchassbatting eyelashes eu corespundsmughee hee.

| CristineDelaruss a răspuns:

Ce intrebare laughing. As fi preferat sa gasesc mai multe raspunsuri de la baieti sa aflu si eu laughing

xoxo

nony
| nony a răspuns:

De ce ma obligi sa aleg din extremele tale? Poate ca nu-mi plac nici grase, nici slabe, alea potrivite sunt ocupate, ce fac? Ma fac gay?! sad

| Flav a răspuns:

Femeile de caracter.

| Ana a răspuns:

Buna intrebare. ginutza18winking eu sunt fata, deci nu comentez big grin

| oz a răspuns:

Ciolane si colturi am eu, asa ca poate sa fie putin "plinuta", dar imi plac si cele slabe la fel de mult, chiar nu sunt pretentios.

| Lorena_9823 a răspuns:

Depinde, daca e un baiat de treaba nu o sa ii pese. Daca e superficial sigur alege fata slaba...

| dydy22 a răspuns:

Buna : eu prefer si o fata slaba si un agrasuta dar nu foarte grasa acum nu pot spune cate kg exact depinde de fizionomia fetei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acu', depinde și cărei categorii de băieți adresezi întrebarea.
Eu sunt relativ slăbuț, fără burtă, înalt... drept urmare, îmi plac fetele un pic mai slăbuțe decât mine, bineînțeles fără burtă/șolduri uriașe, sâni care de abia intră într-o găleată, ș. a., și mai scunde decât mine că așa e frumos (deci de preferat peste 1. 60 și sub 1. 75).
Corespunzi? Dacă da, lasă-mi adresa și un număr de telefon.