| mariarotaru2 a întrebat:

Baietilor bruneta cu ochi albastri sau blonda cu ochi albastri

11 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu conteaza. Frumoasa sa fie.

| RAY a răspuns:

Chiar m-am uitat la fete la care ma uit eu noaptea sa le vad parul si ochii, in majoritatea cazurilor am observat ca imi plac blondele si brunetele in mod egal, din ce observ eu culoarea nu conteaza asa mult nici culoarea ochiilor

| J0B0MAT a răspuns:

Roscata cu ochi verzi

| R0R0 a răspuns (pentru J0B0MAT):

laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru R0R0):

big grin
Asta e idealul meu de frumusete feminina. Sa mai iesim din tipare laughing)

| R0R0 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Exact! Eu am deja ochi verzi, dar roscata nu sunt... laughing laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru R0R0):

Neaparat sa te faci laughing)
Dar vezi, eu sunt fata.....nu stiu ce vor baietii sad

| R0R0 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Noi sa ne simtim bine. Ei ne vor aprecia cum suntem laughing

| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Sincer, depinde foarte mult de la baiat la baiat deci sa nu crezi ca wow, daca ai parul roz nu te mai ia nimeni...

Conteaza mai mult sa aiba grija de ea. Daca are grija de ea atunci e frumoasa si daca e frumoasa atunci cine se mai gandeste la culoarea parului?
Cam asa stau lucrurile.

Daca ai nevoie neaparat de o parere atunci satena cu ochi albastri/caprui.
De obicei... daca iti place caracterul persoanei nu mai conteaza ce culoare are parul. Daca nu iti place caracterul atunci poate sa fie si next top model.

Cam asta ar fi.
Sarbatori fericite!

Răspuns utilizator avertizat
| Ađrian90 a răspuns:

Nu contează aşa de mult înfăţişarea. Când te îndrăgosteşti, te îndrăgosteşti. Că-i blondă, că-i brunetă, că-i roşcată. Îmi plac toate. Totuşi, aş alege blonda.