| bogdan4all a întrebat:

Baietilor la plac la nebunie fetele in colanti, le considera sexy, fetele cum doresc vad baietii sexy? imbracati in ce? ce fel considera o fata ca un baiat e sexy? in ce sa fie imbracat? astept cat mai multe raspunsuri, multumesc

5 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

In chiloti, boxeri rolling on the floor)

| Lilia2621 a răspuns:

Ha ha, o fata nu e sexy dor in colanti, ele pot fi sexy in fuste scurte, sorti, costume de baie, chiar si pantaloni, depinde de corpul fetei. Si nu tote fetele vad baietii cu aceiasi ochi. De exemplu eu nu vad un baiat sexy dupa anumite haine, pentru mine un baiat sexy trebuie sa fie inalt, sa nu fie prea slab si nici prea gras, sa aiba muschi.

| SMarius a răspuns:

Tare intrebarea laughingrolling on the floor Hai fetele, bagati raspunsuri!

| nevermind3322 a răspuns:

laughing ce intrebare! laughing Clar cu parul mai lung, preferabil lung, cu tricouri largute cu imprimeuri smechere. Pantalonii la moda, nu pre cazuti big grin... ochelari de soare si putin tupeu...winking

| Daniel_Dan_1970 a răspuns:

Sunt sexy